PRCLP45B
Brother PR Clamp Frame | 45x24mm | PRCLP45B
Subscribe to be notified if this price changes
For Brother PR Clamp Frame | 45x24mm | PRCLP45B
Approx Size: 45mm x 24mm (8” x 1.8”).
Compatible with Brother PR655, PR1000, PR1000e machines.
Please note:
For full details on cancellations and returns, please refer to our terms and conditions.
GUR Sewing Centre
Subscribe to our Newsletter
Join our GUR Family today,
 Save 10% on Accessories